EON Férfi OB I. 2017-2018 Program

EON Férfi OB I. 2017-2018 Program

eOn OB1 2017-18, alapszakasz

 

A részvetvő csapatok

 

A csoport

Szolnoki Dózsa-Közgép,

FTC-PQS Waterpolo,

BVSC-Zugló,

VasasPlaket,

Kaposvári VK,

Debrecen,

UVSE,

AVUS (Aligátor Vízilabda Kft.)

 

B csoport

ZF-Eger,

A-Híd OSC-Újbuda,

PannErgy Miskolci VLC,

ContiTech Szeged,

RacioNet Honvéd,

PVSK Mecsek-Füszért,

Tatabánya,

Metalcom ZF Szentes

 

Az alapszakasz programja

 

1. forduló, október 4., szerda

 

A csoport

AVUS-Szolnok

Kaposvár-FTC

Debrecen-BVSC

UVSE-Vasas

 

B csoport

Szentes-Eger

Honvéd-OSC

Pécs-Miskolc

Tatabánya-Szeged

 

2. forduló, október 7., szombat

A csoport

Szolnok-UVSE

FTC-AVUS

BVSC-Kaposvár

Vasas-Debrecen

 

 

B csoport

 

Eger-Tatabánya

OSC-Szentes NYÉKI IMRE USZODA – Kondorosi út 19.00 Szombat

Miskolc-Honvéd

Szeged-Pécs

 

3. forduló, október 11., szerda

A csoport

Szolnok-Debrecen

FTC-UVSE

BVSC-AVUS

Vasas-Kaposvár

 

B csoport

Eger-Pécs

OSC-Tatabánya NYÉKI IMRE USZODA – Kondorosi út 19.30 Szerda

Miskolc-Szentes

Szeged-Honvéd

 

4. forduló, október 21., szombat

A csoport

Kaposvár-Szolnok

Debrecen-FTC

UVSE-BVSC

AVUS-Vasas

 

B csoport

 

Honvéd-Eger

Pécs-OSC

Tatabánya-Miskolc

Szentes-Szeged

 

5. forduló, október 28., szombat

A csoport

Vasas-Szolnok

BVSC-FTC

AVUS-Kaposvár

UVSE-Debrecen

 

B csoport

 

Szeged-Eger

Miskolc-OSC

Szentes-Honvéd

Tatabánya-Pécs

 

6. forduló, november 4., szombat

A csoport

Szolnok-BVSC

FTC-Vasas

Kaposvár-UVSE

Debrecen-AVUS

 

B csoport

Eger-Miskolc

OSC-Szeged NYÉKI IMRE USZODA – Kondorosi út 19.00 Szombat

Honvéd-Tatabánya

Pécs-Szentes

 

7. forduló, november 18., szombat

A csoport

FTC-Szolnok

BVSC-Vasas

Debrecen-Kaposvár

UVSE-AVUS

 

B csoport

 

OSC-Eger NYÉKI IMRE USZODA – Kondorosi út 19.00 Szombat

Miskolc-Szeged

Pécs-Honvéd

Tatabánya-Szentes

 

8. forduló, december 16., szombat

A csoport

Szolnok-AVUS

FTC-Kaposvár

BVSC-Debrecen

Vasas-UVSE

 

B csoport

 

Eger-Szentes

OSC-Honvéd NYÉKI IMRE USZODA – Kondorosi út 19.00 Szombat

Miskolc-Pécs

Szeged-Tatabánya

 

9. forduló, 2018. január 20., szombat

A csoport

USE-Szolnok

AVUS-FTC

Kaposvár-BVSC

Debrecen-Vasas

 

B csoport

Tatabánya-Eger

Szentes-OSC

Honvéd-Miskolc

Pécs-Szeged

 

10. forduló, január 27., szombat

A csoport

Debrecen-Szolnok

UVSE-FTC

AVUS-BVSC

Kaposvár-Vasas

 

B csoport

Pécs-Eger

Tatabánya-OSC

Szentes-Miskolc

Honvéd-Szeged

 

11. forduló, január 31., szerda

A csoport

Szolnok-Kaposvár

FTC-Debrecen

BVSC-UVSE

Vasas-AVUS

 

B csoport

 

Eger-Honvéd

OSC-Pécs NYÉKI IMRE USZODA – Kondorosi út 19.30 Szerda

Miskolc-Tatabánya

Szeged-Szentes

 

12. forduló, február 3., szombat

A csoport

Szolnok-Vasas

FTC-BVSC

Kaposvár-AVUS

Debrecen-UVSE

B csoport

Eger-Szeged

OSC-Miskolc NYÉKI IMRE USZODA – Kondorosi út 19.00 Szombat

Honvéd-Szentes

Pécs-Tatabánya

 

13. forduló, február 21., szerda

A csoport

 

BVSC-Szolnok

Vasas-FTC

UVSE-Kaposvár

AVUS-Debrecen

B csoport

 

Miskolc-Eger

Szeged-OSC

Tatabánya-Honvéd

Szentes-Pécs

 

14. forduló, február 24., szombat

A csoport

Szolnok-FTC

Vasas-BVSC

Kaposvár-Debrecen

AVUS-UVSE

 

B csoport

Eger-OSC

Szeged-Miskolc

Honvéd-Pécs

Szentes-Tatabánya

 

A további program tervezett időrendje:

 

Középszakasz

 

Március 3., 7., 24., 28.

Április 4., 7., 14., 21-22.

 

Rájátszás, döntők, helyosztók

 

Rájátszás I.

 

Április 25., május 2., 5.

 

Rájátszás 2.

 

Május 12., 16., 19., 23., 26.

Támogatóink